Convertoare de media

  • Comutator optic Gigabit 8 porturi

    Comutator optic Gigabit 8 porturi

    8 port 10/100 / 1000Base-Tx Switch Ethernet Gigabit 10/100/1000M Auto-Negotiation, Auto MDI / MDI-X, IEEE802.3x Control al debitului, lățime de bandă de până la 16 Gbps, fără blocare Full...

    Mai mult
  • Media Converter 6 Port

    Media Converter 6 Port

    2 porturi Gigabit SFP port + 4 porturi 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Media Converter, oferă porturi Ethernet 4 gigabit și porturi SFP de 2 Gigabit. Distanta de transmisie de la...

    Mai mult
  • Media Converter POE

    Media Converter POE

    8 port Ethernet 10 / 100Base-Tx cu 4 porturi POE DISPONIBILE în stoc IEEE802.3af bazate pe Power Over Ethernet, oferă o putere POE totală de 62 W, fiecare suport LAN cu o putere de 15,5...

    Mai mult
  • Convertizor optic gestionat

    Convertizor optic gestionat

    STE-51X este un convertor media cu rafturi de 10 / 100mbps, care oferă 16 sloturi pentru introducerea cardurilor convertorului media. Acesta susține gestionarea la distanță de...

    Mai mult
  • Modul media cu un singur mod

    Modul media cu un singur mod

    STE-MSMC este un convertor media Ethernet de 10/100 mb / s, care oferă fibră multimodă de 1 port, fibră unică cu 1 port și 1 port Ethernet 10/100 mbps. Este un convertor Ethernet care...

    Mai mult
  • 100mbps Media Converter

    100mbps Media Converter

    STE-SFMC este un convertor media Ethernet de 10/100 mbps, care oferă 1 port de fibră optică și 1 port Ethernet 10/100 mbps. Este un convertor de fibre optice cu fibră optică la Ethernet

    Mai mult
  • Gigabit Optic Converter

    Gigabit Optic Converter

    STE-8406M este un convertor media gigabit care oferă porturi de fibră optică de 2 gigabiți și port Ethernet de 1 gigabit. Extinde rețeaua gigabit de la fibra Multi Mode 550m...

    Mai mult
  • Gigabit Media Converter

    Gigabit Media Converter

    STE-8400M este un convertor media gigabit care oferă un port de fibră de 1 gigabit și un port Ethernet de 1 gigabit. Extinde rețeaua gigabit de la fibra Multi Mode 550m la...

    Mai mult
  • Carduri pentru convertoare media

    Carduri pentru convertoare media

    STE-MCM este o placă de convertor media Ethernet de 10 / 100mbps, care oferă 1 port 10 / 100Base-Fx și 1 port 10 / 100Base-Tx. Distanta sa de transmisie variaza de la fibra...

    Mai mult
  • Convertor optic 16 porturi

    Convertor optic 16 porturi

    Modelul STE-51P este un convertor de suport pentru rack de 10 / 100mbps care oferă 16 sloturi pentru introducerea cardurilor convertorului media. Distanta sa de transmisie...

    Mai mult
  • Media Converter 100mbps

    Media Converter 100mbps

    STE-FMC este un convertor media Ethernet de 10 / 100mbps, care oferă 1 port 10 / 100Base-Fx și 1 port 10 / 100Base-Tx. Distanta sa de transmisie variaza de la fibra Multimode...

    Mai mult
  • Convertor de fibră optică Gigabit

    Convertor de fibră optică Gigabit

    STE-8408M este un convertor media gigabit SFP care oferă porturi Ethernet de 2 gigabiți, plus un port SFP de 2 gigabiți. Extinde rețeaua de fibră optică Gigabit din fibra...

    Mai mult
Acasă Pagina anterioară 12 Pagina următoare Ultima pagină 1/2
Suntem bine-cunoscut ca unul dintre cei mai importanti producatori de convertoare media si furnizori din China pentru produsele noastre de calitate și preț scăzut. Vă rugăm să nu ezitați să cumpărați convertoare de presă în vrac ieftine și prețul GEt din fabrica noastră.