GEPON OLT 4 Porturi

GEPON OLT 4 Porturi

CHIMA 4 Port GEPON OLT, suport pentru fibra de 1:64, poate conecta pana la 256 ONU-uri de la distanta.

Vorbeste acum
Detalii produs

SNA8230T 4 Port Gepon OLT Descriere:

SNA8230T este un sistem OLP Gepon bazat pe standardul IEEE802.3ah Gigabit Epon. Acesta susține maxim 4 porturi Gepon, care pot conecta până la 256 de unități de abonat Gepon ONU la o rată de fibră optică 1:64. Este un sistem OLT de gradul de calificare Telecom, conceput pentru furnizorii de servicii Internet care oferă subsistemilor servicii de internet de înaltă calitate și de mare viteză (precum IPTV, VoIP, servicii de transmisie de date).


Caracteristici de gestionare a rețelei cu stratul 2 bogat:

Modelul SNA8230T suportă opțiunea de comutare a vitezelor complexe de nivel 2 și caracteristici bogate de gestionare, cum ar fi IEEE 802.3 10Base-Tx Ethernet, IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet, IEEE802.3z Ethernet gigabit, IEEE802.3ad, IEEE 802.3x control flux, IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1P QOS, IEEE 802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree, IEEE802.3ah Gigabit EPON, IGMP Snooping V1, V2, V3 etc.


Securitate puternică:

SNA8230T Gepon OLT suportă caracteristici puternice de securitate. Acceptă lista de control al accesului (ACL) bazată pe controlul fluxului. Acesta susține, de asemenea, izolarea porturilor pentru a izola diferiții abonați conectați la același ONU. Transmisia de date prin link-ul GEPON

pot fi criptate.


Întreținerea și gestionarea uniformă a rețelei:

Sistemul OLNA SNA8230T Gepon suportă funcții de gestionare puternice și caracteristici de întreținere convenabile. Acesta susține SNMP V1, V2, V3, Telnet și Web Management. Cu software-ul de management SNMP, cum ar fi Dude, HP Openview instalat într-un PC de administrare, administratorii de sistem pot gestiona și configura cu ușurință OLT-ul SNA8230T aplicat cu ușurință și de la distanță cu câteva moduri alternative.


Tehnologia Gepon bazată pe standardul IEEE802.3ah:

SNA8230T este livrat cu 4 sloturi GEPON SFP fixe și 4 interfețe uplink de tip Gigabit SFP / Tx combo.

Suport standard IEEE802.3ah Gigabit Epon,

Suportă maxim 4 transmițătoare SFP Gepon pentru downlinking, poate conecta până la 256 de unități de abonat ONU

Susțineți viteza de transmisie de 1,25 Gbps

Lungimea de undă a porturilor Gepon SC: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

Putere medie de transmisie optică pentru portul SC Gepon: + 2dbm până la + 7dbm

Receptivitatea recepției optice a portului Gepon SC: -30dBm

Rata de fibră optică maximă: 1:64

Suport standard CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon

Sprijin OAM standard și funcții de gestionare OAM extensibile

Sprijin pentru criptare pentru uplink și downlink de date

Sprijiniți actualizarea unei singure ONU sau a mai multor unități ONU simultan și de la distanță de către administratorul de sistem

Suportă autentificarea ONU, poate raporta evenimentele ilegale înregistrate de ONU

Caracteristici hardware:

Complet compatibil cu standardele IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah

Suporta 4 porturi GEPON SC, viteza de transmisie la 1.25Gbps

Suport 4 interfețe uplink cu combo 4 10/100 / 1000Base-Tx și 4 Gigabit SFP Slots

Șasiu 1U cu ventilatoare de răcire echipate în interior

Oferă o lățime de bandă de 32 Gbps pe secundă

Oferă o capacitate de comutare de 16 Gbps pe secundă

Suport de detectare a legăturilor unidirecționale (UDLD)

Suportă schimbarea caldă a transmițătorilor GEPON SFP

Suportă protecție EAPS rapidă și protecție GEPON Optical Path.

Tabelul adresei MAC: 16K

VLAN Tabel: 1-4094

Alimentare electrică:

Sursă de alimentare AC: 110-240V AC, 50/60 Hz

Consum de energie: 40W


Caracteristici software:

SNA8230T suportă caracteristici de gestionare a stratului complet 2:

Suport VLAN IEEE802.1Q, Înregistrare GVRP generică VLAN, Port VLAN bazat pe VLAN, QinQ Vlan Stacking

Suport IEEE802.1D Spanning Tree, copac IEEE802.1W Rapid Spanning Tree

Asistență IEEE802.3ad Link Aggregation,

Suport IEEE802.3X Half Duplex și Full Duplex Backflow Control Control

Suport pentru IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out), DBA (Assignment de bandă dinamică), SLA,

Susțineți Lista de control al accesului (ACL) bazată pe flux

Asigurați autentificarea utilizatorilor de rază IEEE802.1X

Suporta controlul lățimii de bandă

Multicast suport: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, VLAN multicast,

Suport Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3, suport RMON 1, 2, 3, 9, MIB

Sprijin SSH V1, V2

Actualizați firmware-ul cu TFTP și FTP

Suportul jurnalului de sistem local și la distanță


Gepon Solution Application:

Sistemul Gepon este alcătuit din Gepon OLT, Gepon ONU și Fiber Split Splitters. Gepon OLT este dispozitivul principal (de asemenea, sortat ca echipament Layer 2 Access Switching) care se conectează la Gepon ONU cu optici Split Fiber. Gepon ONU este dispozitivul de abonat stabilit la Abonatii. Cu NMS instalat în PC-ul serverului, pe partea Gepon OLT, administratorii pot gestiona / configura Gepon ONU în camera serverului Gepon OLT de la distanță. Cu toate cele 1 gigabit sau fibra de 10Gigabit conectate, sistemul Gepon oferă o lățime de bandă mare care poate satisface sau depăși cerințele de transmisie pentru serviciile IPTV, VoIP și Data.

Este o opțiune excelentă pentru soluțiile Fiber To Home, Fiber To The Building, etc.


Specificații:

Numarul modelului.

Sistemul SNA8230T GEPON OLT

Hardware

Capacitatea hardware

Standardele hardware

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, standard IEEE802.3ah

Porturile GEPON

4 porturi GEPON SC

Porturile Uplink

Port 4 cu port 10/100 / 1000Base-Tx cu sloturi SFP de 4 gigabiți

Sistem de răcire

Șasiu 1U cu ventilatoare de răcire echipate în interior

Interfețe Gepon de 1.25G

Suport 4 interfețe SFP Gepon

Lățimea benzii de bord

32Gbps

Capacitate de comutare

16Gbps

UDLD

Suport UDLD, Detectarea link-urilor direcționale

MAC Address Table

16K

Tabel VLAN

1-4094

Hot Swap

Suportă schimbarea caldă a transmițătorului GEPON SFP

PAE

Suportă protecție EAPS rapidă și protecție GEPON Optical Path.

Alimentare electrică

Sursă de alimentare AC: 110-240V AC, 50/60 Hz
Consum de energie: 40W

Gepon Caractere

  • Suport standard IEEE802.3ah Gigabit Epon,

  • Suportă un maxim de 4 porturi Gepon SC pentru downlinking, poate conecta până la 256 de unități de abonat ONU

  • Susțineți viteza de transmisie de 1,25 Gbps

  • Lungimea de undă a porturilor Gepon SC: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

  • Putere medie de transmisie optică pentru portul SC Gepon: + 2dbm până la + 7dbm

  • Receptivitatea recepției optice a portului Gepon SC: -30dBm

  • Rata de fibră optică maximă: 1:64

  • Suport standard CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon

  • Sprijin OAM standard și funcții de gestionare OAM extensibile

  • Sprijin pentru criptare pentru uplink și downlink de date

  • Sprijiniți actualizarea unei singure ONU sau a mai multor unități ONU simultan și de la distanță de către administratorul de sistem

  • Suportă autentificarea ONU, poate raporta evenimentele ilegale înregistrate de ONU


Software-ul

Suport VLAN IEEE802.1Q, Înregistrare GVRP generică VLAN, Port VLAN bazat pe VLAN, QinQ Vlan Stacking

Suport IEEE802.1D Spanning Tree, copac IEEE802.1W Rapid Spanning Tree

Asistență IEEE802.3ad Link Aggregation,

Suport IEEE802.3X Half Duplex și Full Duplex Backflow Control Control

Suport pentru IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out),
DBA (atribuire dinamică de bandă), SLA,

Susțineți Lista de control al accesului (ACL) bazată pe flux

Asigurați autentificarea utilizatorilor de rază IEEE802.1X

Suporta controlul lățimii de bandă

Multicast suport: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, VLAN multicast,

Suport Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3, suport RMON 1, 2, 3, 9, MIB

Sprijin SSH V1, V2

Actualizați firmware-ul cu TFTP și FTP

Suportul jurnalului de sistem local și la distanță




Hot Tags: GEPON OLT 4 porturi, China, producatori, furnizori, fabrica, cumpara, ieftin, vrac, pret, pret redus
Produse conexe
Anchetă