Comutator Web Gigabit Smart 24 porturi

Comutator Web Gigabit Smart 24 porturi

STE-2224-GW este un switch gestionat de gigabit, care oferă 24 porturi Ethernet de gigabit de 24 10/100 / 1000Base-Tx, sloturi SFP de 2 gigabiți. Cu acest switch gigabit gestionat, utilizatorii își pot extinde rețeaua până la 80 km.

Vorbeste acum
Detalii produs

STE-2224-GW 24 Port Gigabit Switch Websmart Descriere:

STE-2224-GW este un switch Websmart gigabit care oferă 24 porturi 10/100 / 1000Base-Tx

Auto-Negotiation și Auto MDI / MDIX, împreună cu 2 gigabit sloturi SFP combo cu 23 și 24 Gigabit TX

porturi, cu care permite utilizatorilor extinderea rețelei de până la 80 km.

Comutatorul gigabit de 24 de port oferă funcții de gestionare Web și configurații inteligente, cum ar fi Port

Oglindirea, controlul distribuției lățimii de bandă a portului, Vlan Port / Tag, adresa MAC trunchi și statică, QOS,

Port siguranța, stat port flux, etc.

Oferind un backplane de până la 48Gbps, STE-2224-GW oferă o expediere fără fir de blocare a firului.

Comutatorul websmart cu portul de 24 de porturi adoptă o metodă de comutare între stocare și înainte și integrează o interfață de 8K

Tabelul de adrese MAC pentru a satisface pe deplin aplicațiile diversificate.

Cu un design cu rafturi de 19 inch, STE-2216-GW poate fi o opțiune ideală pentru cafenelele Internet,

întreprinderile mijlocii / mici și rețeaua comunitară inteligentă.


>>> Caracteristici:

> Complet compatibil cu IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> Porturi RJ45 de 10/100 / 1000M cu NWAY și Auto MDI / MDI-X

> 2 sloturi SFP Combo Gigabit, Auto-Negociere între porturile cooper și sloturile optice

> Suport pentru controlul fluxului IEE802.3x pentru modul full duplex și controlul debitului de presiune înapoi pentru modul semi-duplex

> Lățime de bandă de backplane de până la 48 Gbps, suport pentru transfer fără fir Full-Wire

> Arhivare stocare și transmitere, tabelă de adrese MAC 8K

> Suport VLAN bazat pe porturi de până la 24 de grupuri, IEE802.1q, VLAN pe bază de taguri, VLAN ID de la 1-4094

> Suport Port Trunking de până la 4 grupuri, fiecare grup cuprinde până la 4 porturi

> Administrare tabelă statică pentru gestionarea tablelor MAC acceptată

> Controlul lățimii de bandă a portului, 64kbps

> QoS (Calitatea serviciului), 4 IEEE 802.1P Priority Queues

> Suportă diagnoza cablurilor

> Suporta statistici de date

> Port Security Control, suport Porting MAC imbatranire adresă, învățare, 128 Adrese MAC bingding per port

> Broadcast Strom Control inteligent, controlul tipului de difuzare, setarea difuzării acceptată

> Port Mirroring

> Suport pentru adresa IP a distribuției automate a IP sau DHCP clientului fix

> Gestionate pe Web, acceptate în mai multe limbi

> Suport pentru actualizarea firmware-ului pe baza HTTP

> Diagnosticarea prin cablu

> Suport de flux Static, stocare dinamică a pachetului de afișare, filtrare și transfer de port și comutator

> Sursă de alimentare internă, Carcasă metalică standard cu rafturi de 19 inch, înălțime UI


Specificații:


Standard

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

adresa IP

> Adresa IP pentru autentificare: 192.168.0.1; Nume utilizator: admin; Parola: admin;

> Asigurați-vă că întrerupătorul funcționează normal și apoi apăsați butonul RESET

până când starea indicatorului SYS se schimbă în felul următor: Întotdeauna pornit - oprit.

În acest moment, puteți elibera acest buton, iar comutatorul va restabili setările implicite din fabrică

setări automate. Atunci când indicatorul SYS se aprinde din nou verde, acest lucru vă indică

au reusit sa restabileasca setarile implicite.

porturi

Porturile RJ45 de 10/100 / 1000M cu NWAY și MDI / MDI-X Auto

2 sloturi SFP Combo Gigabit

backplane

48Gbps

Adresa mac

8K

Mod de comutare

Store-and-forward

Modul de control al debitului

IEEE 802.3x control complet al debitului și controlul curgerii presiunii în spate

Indicator cu LED

Portul 10/100/1000M: 1 LINK / ACT, 1 1000M (viteză), 1 100M (viteză)

SFP slot: 1 LINK / ACT, 1 1000M (Speed, partajat cu portul RJ45)

Putere: 1

SYS: 1

RESET: 1

Cablu de rețea

> 10Base-T: UTP categoria 3, 4,5 cablu până la 100m

> 100Base-TX: Cablu UTP categoria 5 până la 100m

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: CAT 5 UTP este recomandat

> 1000Base-SX: 62,5um / 50um LC, MMF, Max 220/550 metri (721/1804 picioare)

> 1000Base-LX: 62.5um / 50um LC, MMF, Max 550 metri (1804 picioare)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, Max 3Km-8Km (1.86 mile-49.7 mile)

Dimensiune

440mm X 140mm X 44mm

19 inch rack mountable, înălțime 1U

Alimentare electrică

Putere internă: AC 160-260V 50 / 60Hz

Tensiune largă de intrare

Consum: 45 Watt Max

Temperatura Umiditate

Temperatura

Umiditate

operație

0 ℃ la 40 ℃

10% până la 90%

Depozitare

-40 ℃ la 70 ℃

5% până la 90% RH


Hot Tags: web smart gigabit switch 24 porturi, China, producatori, furnizori, fabrica, cumpara, ieftin, in vrac, pret, pret scazut
Produse conexe
Anchetă